Czego nie zakładać na grilla?

Zostałaś zaproszona na grilla i nie wiesz w co się ubrać? Nie przejmuj się, to się zdarza każdemu. Większość kobiet, które stoją przed szafą zastanawia się czy zdąży skoczyć jeszcze na szybkie zakupy ubraniowe przed imprezą. Nagle okazuje się, że wszystkie ciuchy są brudne bądź nieodpowiednie. Bez paniki! Uwierz, z tego co masz w szafie również da się skompletować super zestaw na grilla. Wystarczy tylko pamiętać czego absolutnie nie ubierać. Z reszty na pewno uda się coś wykombinować. 

Buty na szpilkach

Z pewnością nie przydadzą się na grilla. Fakt, świetnie będą wyglądać na wybiegu, parkiecie bądź na randce, jednak obcasy wbijające się w miekką trawę – raczej odpuść. Pamiętaj, że grill to raczej luźna impreza. Nie ma zatem sensu stroić się jakbyś szła na bal, prawda?

Biurowe ubranie?

Zdecydowanie nie, chyba, że jest to grill służbowy, na którym poznasz swoich współpracowników albo potencjalnych klientów. W innym wypadku, a szczególnie jeżeli jest to impreza ze znajomymi, raczej nie zakładaj białej koszuli i czarnej spódnicy bądź innych, równie biurowych kombinacji.

Białe rzeczy

Może nie wygląda to źle, ale jest szalenie ryzykowne. Jasne ubrania szybko się brudzą, dlatego miejsce, gdzie na wierzchu jest węgiel, ketchup, musztarda albo inne brudzące specyfiki nie jest najlepsze do zakładania śnieżnobiałych ubrań. No, chyba, że nie boisz się trudnych do sprania plam na swoich rzeczach i to, przy odrobinie pecha, już po godzinie od ropoczęcia imprezy. Jeśli jednak nie lubisz martwić się wywabianiem plam to postaw lepiej na nieco ciemniejsze barwy swojej kreacji.

Kozaki

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Jeśli grill nie odbywa się w trudnych, jesienno-zimowych warunkach, to raczej nie ubieraj długich butów, ponieważ będą wyglądały po prostu śmiesznie. Chyba, że się wyróżniać. Spodziewaj się jednak wówczas zdziwionych spojrzeń wokół siebie.

Jeśli tylko postarasz się unikać tego, co przeczytałaś powyżej – na pewno ubierzesz się dobrze i będziesz wyglądać fantastycznie. Przed imprezą nie stresuj się zatem, że nie masz się w co ubrać tylko raczej pomyśl o tym, czego z pewnością nie zakładać. Dyskwalifikując kilka elementów garderoby na wstępie możesz szybko wymyślić jakiś ładny, prosty strój na grilla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*