Najciekawsze czapki na zimę

Czapki na zimę to bardzo duża część asortymentu sklepów odzieżowych. Na rynku jest ich sporo a każda się czymś wyróżnia. Ta część odzieży nie tylko chroni nas przed zimnem, ale również jest doskonałym dodatkiem do zimowej stylizacji. Warto zatem sprawdzić jakie propzycje okryć głowy są aktualnie najmodniejsze i naciekawsze.

Czapki z futerkiem

Są niezwykle efektowne, widoczne z daleka i z pewnością bardzo ciepłe. Pasują do zimowych, aczkolwiek skromnych kurtek. Jeżeli ubierzemy się w przyciagającą wzrok kurtkę oraz taką czapkę to możemy wyglądać dosyć śmiesznie. Znane jest bowiem powiedzenie, że co za dużo to niezdrowo. W tym przypadku pasuje ono idealnie.

Czapki z pomponami

Stylowe, urocze i ciepłe – czego chcieć więcej od czapki zimowej? Może dlatego zyskały w ostatnich latach tak bardzo na popularności. Kiedyś kojarzyły się głównie z okryciami głowy dla dzieci, aktualnie miękkie, futrzane pompony to jeden z najbardziej cenionych dodatków do czapek zimowych. Warto mieć ten model w swojej kolekcji.

Nauszniki

To akurat świetne rozwiązanie dla osób, którym czapki przeszkadzają ze względu na fryzurę. Nauszniki rówineż są bardzo ładne i słodkie, ale jednocześnie pozwalają zachować włosy w idealnym, wręcz nienaruszonym stanie. Ponadto chronią uszy przed zmarznięciem. Wzorów nauszników jest naprawdę sporo, jest zatem w czym wybierać.

Kominiarki

Ten rodzaj okryć głowy raczej dedykowany jest sportowcom. Nie jest może najpiękniejszy, jednak zdecydowanie najbardziej praktyczny. Czapki na zimę mają jedno, podstawowe zadanie – chronić przed zimnem. Nic tak bardzo nie spełni tego wymogu jak ciepła komiarka z polaru bądź innego materiału.

Kapelusze

Ten rodzaj okrycia głowy jest bardzo elegancki i nadaje się na wytworne wyjścia oraz ważne spotkania. Nie chroni on jednak od zimna tak, jak inne czapki na zimę. Warto jednak mieć takowy w swojej kolekcji, aby pozostawić sobie możliwość zimowego wyglądu z klasą i stylem.

Czapki na zimę są niezwykle ważnym elementem garderoby. Najciekawsze modele potrafią być jednocześnie praktyczne oraz niezwykle stylowe. Warto mieć kilka rodzajów zimowego nakrycia głowy, aby mieć w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*